Людям із порушенням зору
Побудовано на платформі
Повернутися до списку

Запрошуємо до співпраці всіх аграріїв Старосалтівської ОТГ.

03.09.2020

      Старосалтівська ОТГ стала одним із  переможців конкурсу, який проводить Всеукраїнська асоціація громад щодо участі в пілотному проєкті впровадження Державного аграрного реєстру.

 

      Мета «Державного аграрного реєстру» - сприяти впровадженню більш ефективного планування та персоніфікованого розподілу державної підтримки для всіх категорій аграріїв, що підтримає розвиток сільського господарства і підвищить добробут сільського населення. ДАР – це унікальна онлайн платформа, яка дозволяє фермеру зареєструвати в електронному кабінеті земельні ділянки у власності і в оренді, перевірити коректність даних на землю, виявити помилки в реєстрах і подати заявки на їх виправлення, а також перевірити відповідність даних про майнові права на землю. Вже зараз послугами ДАР можуть скористатися всі аграрії: фізичні і юридичні особи, малі, середні і великі підприємства. У майбутньому зареєстровані користувачі ДАР отримають можливість подавати онлайн заявки на учать в державних і регіональних програма  підтримки, що дозволить уряду цільовим методом спрямовувати програми підтримки фермерства, ефективно відповідаючи на потреби аграріїв. Для місцевих громад, ДАР стане джерелом інформації щодо якості, типу і обсягу земель які обробляються, а також надає можливість отримати широкий обсяг даних про аграріїв, що впроваджують свою діяльність на території ОТГ.

 

      Пілотне впровадження ДАР у пілотних громадах розпочалося  з 2 вересня 2020 року, триватиме 4 тижні і здійснюватиметься у співпраці з органами місцевого самоврядування. Працівники ОТГ будуть задіяні в якості операторів ДАР, допомагаючи фермерам реєструватися і консультуючи їх щодо функцій і можливостей ДАР (за підтримки з боку Асоціації). Перший пілотний проект ДАР відбувся в лютому 2020 року в 6 областях України і дозволив зібрати інформацію щодо зацікавленості фермерів в онлайн платформі ДАР та провести її тестування.

 

      Завдяки цьому, 2-ий пілотний проект пройде на оновленій онлайн платформі. Мета 2-го пілоту – розвинути і протестувати через ДАР процедуру виправлення помилок в реєстрі, процес реєстрації майнових прав на землю, а також підготувати представників відібраних на конкурсних засадах ОТГ до діяльності в якості операторів ДАР, що дасть змогу у майбутньому розгорнути ДАР на всій території України.

 

      Міністерство розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України проваджує 2-й пілотний проект спільно з Всеукраїнською асоціацією громад, за підтримки програми Світового Банку та ЄС “Підтримка прозорого управління земельними ресурсами в Україні”. Перша черга пілотного проєкту також підтримується програмою USAID «Підтримка аграрного і сільського

розвитку» (AGRO).

 

       Оператори  ОТГ в подальшому будуть  надавати консультативну підтримку аграріям під час реєстрації в «Державному аграрному реєстрі», а також допомагати їм виправляти помилки і реєструвати майнові права на землю.

 

      За всіма роз'ясненнями звертатись в будні дні з 9.00 до 16.00  в Відділ земельних ресурсів та ЖКГ Старосалтівської селищної ради, Маймулін Максим, тел. 0675881491

Файли

Пам'ятка_аграрiя_про_фiнансування_final_version_(for_print).pdf

Завантажити

Day_1_Trainng_for_operators.pdf

Завантажити

Day_3_Error_correction_USAID_AGRO.pdf

Завантажити

Day_3_Registration_of_lease_rights.pdf

Завантажити
2024 © Усі права захищено
Слідкуйте за новинами
Побудовано на платформі

Для забезпечення зручності у користуванні цим сайтом деякі сервіси використовують технологічні особливості, а саме - cookie. Таке функціональне рішення дозволить вам не вводити одну і ту ж інформацію кожен раз, коли ви повертаєтесь на цю сторінку, або переходите з однієї сторінки на іншу тощо. Залишаючись, ви даєте згоду на використання cookie.  Докладніше