Людям із порушенням зору
Побудовано на платформі
Повернутися до списку

Жінки і діти

28.05.2021

Головною передумовою вдалого працевлаштування жінок є високий рівень конкурентоспроможності. У жінок, які мають малолітніх дітей, часто шанси знайти роботу вкрай низькі. Роботодавці відмовляють жінкам з дітьми у працевлаштуванні, мотивуючи їх нездатністю до зайнятості повною мірою. Спрацьовують упереджені ставлення до жінок, які мають поєднувати виконання сімейних та професійних обов’язків (треба забрати дитину зі школи або дитячого садка, піти до лікаря з дитиною тощо). Роботодавці майже не пропонують графік роботи із виконанням її дистанційно. Крім того, з боку держави відсутня система мотивації роботодавців, які запроваджують режим роботи, зручний для жінок.

28 травня 2021 року фахівцями Вовчанської районної філії було проведено групову профконсультацію для безробітних жінок, які виховують дітей дошкільного та молодшого шкільного віку (5-7 років).

Під час проведення заходу розглядалися питання подолання бар’єрів, що перешкоджають зайнятості жінок, які належать до вразливих категорій населення. До заходу було запрошено головного спеціаліста служби у справах дітей Вовчанської міської ради Бахішеву Марину, яка ознайомила присутніх про сімейні форми влаштування дітей, які залишилися без батьківського піклування. Особливу увагу привернула тема створення патронатної сім’ї та соціальні гарантії з боку держави.

Учасниці заходу ділилися своїми життєвими ситуаціями, емоційними переживаннями в процесі пошуку роботи та працевлаштування, обмінювалися досвідом проходження професійної самореалізації паралельно з вихованням дітей.

2024 © Усі права захищено
Слідкуйте за новинами
Побудовано на платформі

Для забезпечення зручності у користуванні цим сайтом деякі сервіси використовують технологічні особливості, а саме - cookie. Таке функціональне рішення дозволить вам не вводити одну і ту ж інформацію кожен раз, коли ви повертаєтесь на цю сторінку, або переходите з однієї сторінки на іншу тощо. Залишаючись, ви даєте згоду на використання cookie.  Докладніше