Людям із порушенням зору
Побудовано на платформі
Повернутися до списку

Засідання Клубу "Побудуй свою кар’єру"

28.10.2019

      На сьогодні існує багато чинників, що спричиняють міграцію населення, основні з них це: соціально-економічна криза, низька оплата праці, дискомфорт від загальної нестабільності в державі тощо. Прагнучи кращої долі люди їдуть за кордон в пошуках високооплачуваної роботи, ризикуючи потрапити до роботодавців - шахраїв.
З метою кращої поінформованості безробітних осіб з питань торгівлі людьми та запобігання нелегальної трудової міграції фахівцями Вовчанської РФ ХОЦЗ 25 жовтня 2019 року було проведено чергове засідання Клубу "Побудуй свою кар"єру"для жінок, які мають дітей до 6 років в рамках проведення гендерного тижня. В заході взяли участь 6 осіб.

      Під час заходу обговорювалися основні чинники та мотиви, що спричиняють міграцію, наслідки трудової міграції, групи ризику торгівлі людьми, ознаки торгівлі людьми.
Важливим та болючим питанням для жінок було питання домашнього насильства. Попри масштаби домашнього насильства в Україні, дана проблема перебуває переважно «в тіні». За словами експертів найбільш поширений принцип – «сама винна», коли жертви намагаються замовчувати страждання.

      Важливим кроком на шляху до гендерної рівності стало скасування розподілу професій на «жіночі» і «чоловічі». Та це ще не означає, що в Україні зникла дискримінаційна практика чи не лишилося заборонених професій. До жінок продовжуються висуватись такі вимоги, як вік, зовнішні дані, наявність та кількість дітей тощо, хоча робота, яку пропонується виконувати, абсолютно не потребує таких характеристик.

      Учасниці заходу ділились власним досвідом, проблемними питаннями, з якими зустрічались, наводили приклади розв’язання власних життєвих ситуацій.
Активність в обговоренні питань гендерної рівності говорить про високу актуальність даної проблеми та потребу жінки в додатковій допомозі з боку держави.

2023 © Усі права захищено
Слідкуйте за новинами
Побудовано на платформі

Для забезпечення зручності у користуванні цим сайтом деякі сервіси використовують технологічні особливості, а саме - cookie. Таке функціональне рішення дозволить вам не вводити одну і ту ж інформацію кожен раз, коли ви повертаєтесь на цю сторінку, або переходите з однієї сторінки на іншу тощо. Залишаючись, ви даєте згоду на використання cookie.  Докладніше