Людям із порушенням зору
Побудовано на платформі
Повернутися до списку

Запобігання нелегальній трудовій міграції, торгівлі людьми, експлуатації дитячої праці

19.11.2019

      На сьогодні питання боротьби з торгівлею людьми стало надзвичайно важливим для нашої країни. Адже існує багато чинників, що спричиняють міграцію. Основними з них є соціально-економічна криза, значна різниця в оплаті праці на батьківщині і за кордоном, дискомфорт від загальної нестабільності в державі та ін. Прагнучи кращої долі люди їдуть за кордон в пошуках високооплачуваної роботи і потрапляють в ситуації торгівлі людьми і подальшій експлуатації.

      Для кращої проінформованості людей в даному питанні, 18 листопада 2019 року соціальний партнер Благодійний фонд «Карітас» для безробітних, які зареєстровані у Вовчанській районній філії Харківського центру зайнятості провів семінар на тему «Запобігання нелегальній трудовій міграції, торгівлі людьми, експлуатації дитячої праці». Під час семінару обговорювалися основні чинники та мотиви, що спричиняють міграцію, наслідки трудової міграції, групи ризику торгівлі людьми, ознаки торгівлі людьми та роз’яснювалися етапи отримання статусу постраждалого від торгівлі людьми. Також учасники отримали основні поради, як захистити себе, їдучи за кордон та куди можна звертатися за допомогою, якщо потрапили у скрутну ситуацію за кордоном. На завершення зустрічі було переглянуто та обговорено соціальний відеоролик «Життя на продаж». Дана інформація стане корисною для громадян.

2024 © Усі права захищено
Слідкуйте за новинами
Побудовано на платформі

Для забезпечення зручності у користуванні цим сайтом деякі сервіси використовують технологічні особливості, а саме - cookie. Таке функціональне рішення дозволить вам не вводити одну і ту ж інформацію кожен раз, коли ви повертаєтесь на цю сторінку, або переходите з однієї сторінки на іншу тощо. Залишаючись, ви даєте згоду на використання cookie.  Докладніше