Людям із порушенням зору
Побудовано на платформі
Повернутися до списку

Як зрозуміти, що ви на своєму місці?

30.04.2021

Наше ставлення до роботи часто дуалістичне. По буднях ми з нетерпінням чекаємо закінчення робочого дня. Але тривалі відпустка або лікарняний змушують нас сумувати за виконання простих і зрозумілих дій в офісі або на заводі. Така особливість доводить, що робота — це не тільки основне джерело доходу, але і один з факторів особистого щастя.

Якщо відкинути час на сон (рекомендовані 8 годин), то на своєму робочому місці ми проводимо майже половину активної частини життя. Тому якими б не були посади, умови праці, оклад та інші кількісні та якісні характеристики професії — робота повинна приносити задоволення. І якщо це не так, то варто задуматися про зміну роду діяльності.

2024 © Усі права захищено
Слідкуйте за новинами
Побудовано на платформі

Для забезпечення зручності у користуванні цим сайтом деякі сервіси використовують технологічні особливості, а саме - cookie. Таке функціональне рішення дозволить вам не вводити одну і ту ж інформацію кожен раз, коли ви повертаєтесь на цю сторінку, або переходите з однієї сторінки на іншу тощо. Залишаючись, ви даєте згоду на використання cookie.  Докладніше