Людям із порушенням зору
Побудовано на платформі
Повернутися до списку

Як зареєструвати особистий кабінет?

11.12.2020

Зареєстровані в службі зайнятості безробітні часто запитують: «Як зареєструвати особистий кабінет, щоб бачити інформацію про вакансії, семінари та нарахування допомоги по безробіттю»?

Відповідаємо:

Потрібно зайти на наш сайт www.dcz.gov.ua та натиснути жовту кнопку «Персональний кабінет» https://cutt.ly/7t99xoD.

Уважно прочитати інструкцію та послідовно виконати дії, які в ній прописані https://cutt.ly/yt99nm6.

Якщо ви все зробили правильно, автоматично буде створено обліковий запис.

Це лише перший етап реєстрації. Поки що у вас обмежений доступ до даних, які мають відображатися в кабінеті.

Далі потрібно зв’язатися з вашим кар’єрним радником. Він внесе в систему унікальний логін, пароль, а також електронну адресу, і лише тоді в персональному кабінеті відображатимуться розділи:«Взаємодія зі службою зайнятості»,«Інформація для пошуку роботи»,«Відвідування ЦЗ, отримані послуги», «Семінари та масові заходи», «Нарахування та виплати»,«Направлення на працевлаштування»,«Профнавчання». У вас виникли питання - зверніться до Вовчанської районної філії Харківського обласного центру зайнятості за тел. : (068)196-45-15, (05741) 4-49-96.

2023 © Усі права захищено
Слідкуйте за новинами
Побудовано на платформі

Для забезпечення зручності у користуванні цим сайтом деякі сервіси використовують технологічні особливості, а саме - cookie. Таке функціональне рішення дозволить вам не вводити одну і ту ж інформацію кожен раз, коли ви повертаєтесь на цю сторінку, або переходите з однієї сторінки на іншу тощо. Залишаючись, ви даєте згоду на використання cookie.  Докладніше