Людям із порушенням зору
Побудовано на платформі
Повернутися до списку

Як пройти Skype-співбесіду?

28.05.2021

Тебе з роботодавцем розділяють кілометри і прийти на співбесіду немає можливості? Є чудова альтернатива – Skype-співбесіда. Як підготуватися до неї, щоб отримати бажаний результат?

Skype-співбесіда має бути погоджена заздалегідь, щоб був час до неї підготуватися. Якщо пропонують поспілкуватися негайно, то від цієї співбесіди краще відмовитися й перенести на інший час, щоб мати можливість підготуватися.

Наступний етап – це підготовка технічного обладнання. Перевір чи працює веб-камера та мікрофон. Якщо ти не користувався Skype раніше, завантаж програму на комп’ютер та ознайомся з нею.

З комп’ютером вже розібрався? Тоді подумай про свій зовнішній вигляд. Skype-співбесіда хоча і проходить он-лайн, але все ж таки – це співбесіда! Важливо, щоб одяг відповідав посаді, на яку претендуєш.

Заздалегідь потурбуйся про фон, адже під час спілкування буде видно не лише твоє обличчя, а й те, що знаходиться позаду. Буде краще, якщо ти розташуєшся на тлі однієї з стін, бажано, щоб зайві речі не з’являлися на картинці монітора роботодавця.

Необхідні речі, які можуть знадобитися під час розмови, приготуй заздалегідь. Поклади біля комп’ютера всі свої документи, сертифікати, дипломи, роздруковані резюме і рекомендації. Візьми ручку та блокнот для необхідних записів.

Залишилися питання?

Звертайся до Вовчанської районної філії ХОЦЗ

за тел.: (05741) 44996, або

за адресою: м.Вовчанськ, вул.1-го Травня, 15

2024 © Усі права захищено
Слідкуйте за новинами
Побудовано на платформі

Для забезпечення зручності у користуванні цим сайтом деякі сервіси використовують технологічні особливості, а саме - cookie. Таке функціональне рішення дозволить вам не вводити одну і ту ж інформацію кожен раз, коли ви повертаєтесь на цю сторінку, або переходите з однієї сторінки на іншу тощо. Залишаючись, ви даєте згоду на використання cookie.  Докладніше