Людям із порушенням зору
Побудовано на платформі
Повернутися до списку

Як правильно визначитися з вибором професії?

15.11.2019

      Проблема безробіття серед молоді на даний час дуже актуальна. Сучасні школярі віддають перевагу офісній праці перед фізичною працею та, роблячи свій професійний вибір, не завжди враховують реальні потреби ринку праці, тому при отриманні неактуальної спеціальності залишаються без роботи.

      13.11.2019р. фахівець Вовчанської РФ ХОЦЗ провела профорієнтаційний урок для учнів Вовчанської ЗШ №7 «Моя професія – мій вибір- моє майбутнє!», в якому взяли участь 35 учнів школи. Подібні заходи є ефективним засобом запобігання молодіжного безробіття, допомогою учням у виборі майбутнього. Хлопці та дівчата вчилися правильно визначатися з вибором професії, яка принесе не тільки задоволення, але й матеріальну стабільність та стане улюбленою справою на все життя.

2024 © Усі права захищено
Слідкуйте за новинами
Побудовано на платформі

Для забезпечення зручності у користуванні цим сайтом деякі сервіси використовують технологічні особливості, а саме - cookie. Таке функціональне рішення дозволить вам не вводити одну і ту ж інформацію кожен раз, коли ви повертаєтесь на цю сторінку, або переходите з однієї сторінки на іншу тощо. Залишаючись, ви даєте згоду на використання cookie.  Докладніше