Людям із порушенням зору
Побудовано на платформі
Повернутися до списку

Як подолати хвилювання перед співбесідою?

29.06.2021

Ти практично на відстані витягнутої руки від бажаної робити? І тут, на тобі, це недоречне хвилювання. Як же впоратися з ним? Ось декілька порад, які допоможуть позбутися власних переживань.

Вирушаючи на співбесіду налаштуйся на успіх, говори собі, що все обов’язково вийде. Намагайся вірити в себе та в свої сили. Концентруйся тільки на позитиві. Якщо ж раптом голову почнуть атакувати негативні думки, спробуй їх одразу позбутися. Адже, як відомо, на чому людина концентрується те вона і «притягує» в своє життя.

Правильне глибоке дихання — хороший помічник у боротьбі з хвилюванням. Щоб наситити кров киснем і заспокоїти серцебиття, навчись глибоко дихати при перших ознаках хвилювання. Тільки не бери приклад з риби, яка залишилась без води – це може спричинити перенасичення киснем і викликати запаморочення.

Ще один секрет, який допоможе тобі позбутися хвилювання – це підготовка до співбесіди. Особливої уваги окрім написання резюме потребує також твій зовнішній вигляд. Про толерантність, привітність та пунктуальність – годі й говорити! Чим краще ти будеш підготовлений до співбесіди, тим менше буде хвилювання.

Ти ще досі перебуваєш в пошуку роботи і не знаєш де її знайти? Тоді завітай до служби зайнятості!

2024 © Усі права захищено
Слідкуйте за новинами
Побудовано на платформі

Для забезпечення зручності у користуванні цим сайтом деякі сервіси використовують технологічні особливості, а саме - cookie. Таке функціональне рішення дозволить вам не вводити одну і ту ж інформацію кожен раз, коли ви повертаєтесь на цю сторінку, або переходите з однієї сторінки на іншу тощо. Залишаючись, ви даєте згоду на використання cookie.  Докладніше