Людям із порушенням зору
Побудовано на платформі
Повернутися до списку

Як отримати дозвіл на застосування праці іноземців та осіб без громадянств?

16.08.2021

Відповісти на це питання допоможе Закон України «Про зайнятість населення» (далі - Закон).

По-перше, роботодавцю, який планує взяти на роботу громадянина іншої держави, потрібно подати до регіонального центру зайнятості пакет документів, передбачений законодавством.

По-друге, необхідно виконати вимогу щодо встановлення рівня заробітної плати у розмірі не менш ніж:

п’ять мінімальних заробітних плат – іноземним найманим працівникам у громадських об’єднаннях, благодійних організаціях та навчальних закладах;

десять мінімальних заробітних плат – для всіх інших категорій найманих працівників.

Вимоги до рівня заробітної плати не поширюється на:

іноземних ІТ-фахіців;

засновників та учасників юридичної особи, створеної в Україні.

По-третє, слід здійснити оплату за видачу або продовження дії дозволів на застосування праці іноземців та осіб без громадянства у розмірі, визначеному статтею 42-4 Закону.

Дозвіл на застосування праці іноземців та осіб без громадянства є підставою для оформлення візи відповідного типу для в’їзду в Україну та посвідки на тимчасове проживання в Україні. Пам’ятайте, що зазначений вище дозвіл не потрібен при працевлаштуванні іноземців та осіб без громадянства, які постійно проживають в Україні, біженців та інших осіб, перелічених у частині шостій статті 42 Закону.

Докладнішу інформацію ви можете отримати на сайті Державного центру зайнятості в розділі «Роботодавцям»: https://tinyurl.com/58bat8ne

2021 © Усі права захищено
Слідкуйте за новинами
Побудовано на платформі

Для забезпечення зручності у користуванні цим сайтом деякі сервіси використовують технологічні особливості, а саме - cookie. Таке функціональне рішення дозволить вам не вводити одну і ту ж інформацію кожен раз, коли ви повертаєтесь на цю сторінку, або переходите з однієї сторінки на іншу тощо. Залишаючись, ви даєте згоду на використання cookie.  Докладніше