Людям із порушенням зору
Побудовано на платформі
Повернутися до списку

Як наважитися на зміну роботи?

10.11.2020

Низька оплата праці, прикрий бос, нестерпні колеги, численні обов’язки, які не відповідають розміру фінансової винагороди, – усе це ознаки того, що пора щось змінювати. І тут все очевидно. А як діяти, якщо і керівник непоганий, і зарплата хороша, але при цьому робота дратує, не приносить задоволення, вимотує і призводить до депресії?

Трудова діяльність – важлива частина життя кожного з нас і їй ми присвячуємо третину свого часу. Тому зважитися змінити місце праці буває доволі складно, особливо, коли за плечами – солідний стаж. Якщо ж бракує рішучості, а робота стала огидною, варто ретельно проаналізувати ситуацію, описати всі переваги і недоліки. Мінусів надто багато і вони істотні? У такому випадку, зміна колективу піде тільки на користь.

З чого стартувати? Не слід відразу кидати заяву про звільнення на стіл керівнику. Краще почати з маленьких кроків: вирішити, чи хочете цілком змінити сферу діяльності, прагнете знайти нове робоче місце чи мрієте розширити звичні функції.

Якщо просто не підходить місце праці, треба підготувати і розіслати резюме, пошукати аналогічну посаду. Коли ж йдеться про розширення спектру обов’язків, доведеться вчитися чогось нового: пройти курси, записатися на тренінги, послухати додаткові лекції.

Вам необхідна допомога фахівців – зверніться до Вовчанської районної філії Харківського обласного центру зайнятості за адресою: м.Вовчанськ вул. 1 Травня,15 або за тел. 068-196-45-15, (05741) 4-49-96, наша електронна пошта: 2020@khcz.gov.ua

2024 © Усі права захищено
Слідкуйте за новинами
Побудовано на платформі

Для забезпечення зручності у користуванні цим сайтом деякі сервіси використовують технологічні особливості, а саме - cookie. Таке функціональне рішення дозволить вам не вводити одну і ту ж інформацію кожен раз, коли ви повертаєтесь на цю сторінку, або переходите з однієї сторінки на іншу тощо. Залишаючись, ви даєте згоду на використання cookie.  Докладніше