Людям із порушенням зору
Побудовано на платформі
Повернутися до списку

Як HR-фахівці дивляться на перерву в кар'єрі і що з цим робити

29.04.2020

        Як HR-фахівці дивляться на перерву в кар'єрі і що з цим робити https://rb.ru/opinion/career-on-pause/

        Про що варто пам'ятати, якщо ви зібралися міняти роботу, або просто перебуваєте в творчому пошуку:

  • Ідеальним перервою в кар'єрі фахівці вважають термін до місяця. Така тривалість не викликає запитань у роботодавця, а у вас буде час на «перебудову» від попередніх правил і регламентів до нових робочим відносинам. Прийнятним можна вважати перерву до 4-5 місяців, а ось на «відпочинок» більше півроку роботодавець, швидше за все, зверне увагу і насторожиться.
  • Якою б серйозною не була причина тимчасової перерви в роботі, намагайтеся знайти час на розширення своїх професійних компетенцій. Розгляньте можливість підвищення кваліфікації, проходьте онлайн-тренінги, вивчайте релевантну літературу.
  • На час перерви не варто нехтувати спілкуванням з професійним співтовариством. Підтримуйте старі контакти і заводьте нові на конференціях, щоб бути в курсі актуальних трендів своїй галузі. Особливо це актуально для професій, де в основі ефективності лежать комунікації: продажі, маркетинг і інші.
  • У резюме перерву необхідно обґрунтувати, але точно не варто перебільшувати або шукати вигадані причини. При зустрічі для досвідченого рекрутера не складає труднощів виявити неточності і недостовірну інформацію. Якщо причина перерви комплексна і потрібні уточнення - опишіть це в супровідному листі.
  • Якою б тривалою не була перерва, постарайтеся продемонструвати, яку користь ви змогли витягти за цей час. Хоча, звичайно, роботодавцю набагато цікавіше бачити ваші професійні успіхи. Тому якщо є можливість доповнити інформацію про себе портфоліо робіт, реалізованих за час паузи, - обов'язково зробіть це.

Телефон для довідок Вовчанської районної філії ХОЦЗ:

☎ 068-196-45-15 (05741) 4-22-36; (05741) 4-49-96; (05741) 4-23-80

Електронна пошта: 2020@khcz.gov.ua

 

2023 © Усі права захищено
Слідкуйте за новинами
Побудовано на платформі

Для забезпечення зручності у користуванні цим сайтом деякі сервіси використовують технологічні особливості, а саме - cookie. Таке функціональне рішення дозволить вам не вводити одну і ту ж інформацію кожен раз, коли ви повертаєтесь на цю сторінку, або переходите з однієї сторінки на іншу тощо. Залишаючись, ви даєте згоду на використання cookie.  Докладніше