Людям із порушенням зору
Побудовано на платформі
Повернутися до списку

Як дізнатися, яка пофесія Вам до душі

09.12.2020

Іноді ми обираємо не ту професію, яка дійсно подобається, а ту, що "раціональніше". Обираємо найлегший шлях у пошуках швидких результатів. Робимо висновок "не моє", якщо не виходить з першого разу. Подібні висновки - зовсім не приклад життєвої мудрості й досвіду, а навпаки - це блоки, які не дають нам розвиватись та займатись тим, що справді подобається.

Як дізнатися, що вам насправді до душі?

Один із способів - пройти онлайн-профорієнтацію як для дорослих, так і для підлітків.

Пройти тестування можна на безкоштовній Інтернет-платформі державної служби зайнятості "Профорієнтація та розвиток кар’єри" http://profi.dcz.gov.ua/ .

Також, можна здійснити комплексне профорієнтаційне тестування осіб від 14 до 60 років на Інтернет-платформі "Моя професія: консультаційна мережа" https://myprofession.com.ua/ .

Потрапити на консультацію з професійної орієнтації можливо, скориставшись сервісом «Електронна черга», https://www.dcz.gov.ua/EReception/#/about, де необхідно обрати послугу «Отримання консультації з питань професійної орієнтації».

Вам необхідна допомога у виборі професії – зверніться до Вовчанської районної філії Харківського обласного центру зайнятості за адресою: м.Вовчанськ вул.. 1 Травня, 15 або за тел.: (068) 196-45-15, (05741) 4-49-96.

2024 © Усі права захищено
Слідкуйте за новинами
Побудовано на платформі

Для забезпечення зручності у користуванні цим сайтом деякі сервіси використовують технологічні особливості, а саме - cookie. Таке функціональне рішення дозволить вам не вводити одну і ту ж інформацію кожен раз, коли ви повертаєтесь на цю сторінку, або переходите з однієї сторінки на іншу тощо. Залишаючись, ви даєте згоду на використання cookie.  Докладніше