Людям із порушенням зору
Побудовано на платформі
Повернутися до списку

Вовчанська районна служба зайнятості продовжує роботу з особами, попередженими про вивільнення

20.01.2020

      17 січня 2020 року спеціалістами Вовчанської РФ Харківського обласного центру зайнятості проведено інформаційно-роз’яснювальну роботу з питань пом’якшення наслідків можливого вивільнення працівників Вовчанської районної державної адміністрації.

      Фахівці ознайомили присутніх з вимогами чинного законодавства щодо порядку вивільнення працівників, послугами, що надає служба зайнятості, правами і обов’язками осіб, які звертаються за допомогою у працевлаштуванні, актуальними вакансіями та з джерелами отримання інформації про вакансії, зокрема за допомогою інтернет-ресурсів державної служби зайнятості. Оскільки служба зайнятості володіє інформацією про потребу у працівниках, використовуючи базу актуальних вакансій, єдину для всієї України, працівники можуть скористатись цією інформацією та знайти гідну роботу ще до настання вивільнення. Також спеціалісти філії зосередили увагу присутніх на можливостях перенавчання, підвищенні кваліфікації, започаткуванні власної справи за сприяння служби зайнятості.

2024 © Усі права захищено
Слідкуйте за новинами
Побудовано на платформі

Для забезпечення зручності у користуванні цим сайтом деякі сервіси використовують технологічні особливості, а саме - cookie. Таке функціональне рішення дозволить вам не вводити одну і ту ж інформацію кожен раз, коли ви повертаєтесь на цю сторінку, або переходите з однієї сторінки на іншу тощо. Залишаючись, ви даєте згоду на використання cookie.  Докладніше