Людям із порушенням зору
Побудовано на платформі
Повернутися до списку

Вовчанська районна філія Харківського обласного центру зайнятості повідомляє!

20.10.2020

Харківський центр професійно-технічної освіти державної служби зайнятості має можливість організувати підвищення кваліфікації на курсах цільового призначення за напрямком «Професійний супровід проектів термомодернізації будинків» для навчання проектних менеджерів, які планують займатися реалізацією програми «Енергодім» при ОСББ.

Навчання може бути організовано для безробітних, які знаходяться на обліку в центрі зайнятості, а також для зайнятих і незайнятих громадян за кошти юридичних або фізичних осіб.

Термін навчання 0,5 міс. (30 год.), форма навчання дистанційна. Вартість навчання залежить від кількості осіб в навчальній групі.

За більш детальною інформацією звертайтесь за адресою: м. Вовчанськ, вул. 1 Травня, 15 або за телефонами (05741) 4-49-96, 0681964515.

2024 © Усі права захищено
Слідкуйте за новинами
Побудовано на платформі

Для забезпечення зручності у користуванні цим сайтом деякі сервіси використовують технологічні особливості, а саме - cookie. Таке функціональне рішення дозволить вам не вводити одну і ту ж інформацію кожен раз, коли ви повертаєтесь на цю сторінку, або переходите з однієї сторінки на іншу тощо. Залишаючись, ви даєте згоду на використання cookie.  Докладніше