Людям із порушенням зору
Побудовано на платформі
Повернутися до списку

Вовчанська ДПІ нагдує

08.02.2022

Вовчанська ДПІ нагдує, що з нового року всі фізособи – підприємці другої – четвертої груп спрощеної системи оподаткування при здійсненні будь-яких розрахункових операцій повинні використовувати касовий апарат.

         Правове поле дозволяє використовувати два види РРО: класичні та програмні.

Суб’єкт господарювання може проводити розрахункові операції на програмному РРО самостійно або визначити уповноважених осіб (касирів).

Особа може проводити розрахункові операції на програмному РРО з використанням електронного підпису такої особи/електронної печатки суб’єкта господарювання, на якого зареєстровано  ПРРО, але після внесення даних про сертифікати до Реєстру програмних РРО і за умови дійсності відповідного сертифіката відкритого ключа.

При цьому розрахункові операції на ПРРО можуть проводити лише ті особи, сертифікати електронних підписів та/або печаток яких внесені до Реєстру щодо такого ПРРО.

Дані сертифікатів електронних підписів та/або печаток, які використовують ПРРО, вносять до Реєстру ПРРО на підставі поданих в електронній формі повідомлень про надання інформації щодо кваліфікованих/удосконалених сертифікатів відкритих ключів, які застосовуються в ПРРО за формою №5-ПРРО. Для цього передбачено електронні форми повідомлень J1391802/F1391802.

 

 

Вовчанська ДПІ ГУ ДПС у Харківській області

 

 

2024 © Усі права захищено
Слідкуйте за новинами
Побудовано на платформі

Для забезпечення зручності у користуванні цим сайтом деякі сервіси використовують технологічні особливості, а саме - cookie. Таке функціональне рішення дозволить вам не вводити одну і ту ж інформацію кожен раз, коли ви повертаєтесь на цю сторінку, або переходите з однієї сторінки на іншу тощо. Залишаючись, ви даєте згоду на використання cookie.  Докладніше