Людям із порушенням зору
Побудовано на платформі
Повернутися до списку

Вимоги пошукачів до компаній: що про це кажуть роботодавці

07.12.2020

Кожен ставить до роботи та працедавця певні вимоги і сподівається, що під час працевлаштування вони будуть задоволенні. Компанії зацікавлені прийняти у команду найкращого професіонала, тому працюють над своїм брендом, досліджують ринок праці, щоб знати потреби пошукачів, та намагаються вдосконалитися.

Чого хочуть пошукачі?

Фінансова платоспроможність роботодавця. Мова йде не про розмір зарплатні, хоча і це не останній критерій. Працівники хочуть отримувати фінансову винагороду вчасно та розраховувати на обіцяні премії.

Можливість кар’єрного росту. Українців більше не влаштовує працювати на одному місці понад 5-10 років без перспектив кар’єрного росту. Тепер працівники хочуть розвиватися і хочуть, щоб роботодавець дав їм таку можливість.

Цікава робота. Пошукачі не хочуть займатися монотонною роботою, яка не приносить їм задоволення. Тому саме цікавість роботи вносять до найважливіших умов.

Забезпечення рівних умов праці всім працівникам. Такі вимоги особливо важливі для вчорашніх випускників, які саме виходять на ринок праці. Вони хочуть бачити своїм роботодавцем ту компанію, яка зможе забезпечити рівні умови праці для жінок та чоловіків, іноземців та українців, для молоді та досвідчених спеціалістів.

Технологічне забезпечення. Працівники хочуть бути впевненими, що їх робота буде максимально зручною та спрощеною за допомогою новітніх технологій.

Пільги. Під час вибору роботодавця пошукачі хочуть отримати не лише цікаву роботу з хорошою зарплатнею, а й мати певні бонуси. Серед найпоширеніших: медичне забезпечення, компенсація витрат на мобільний зв’язок чи інтернет, допомога з догляду за дітьми, безкоштовне навчання та, навіть, придбання окулярів.

Що думають роботодавці про очікування пошукачів?

Ще вчора вимога кандидатів працювати віддалено декілька днів на тиждень здавалася роботодавцям незрозумілою та недосяжною, а сьогодні дистанційна робота – це нова реальність.

Існують очікування кандидатів, з якими конкретному роботодавцю не по дорозі. Проте це зовсім не означає, що такий кандидат не зможе знайти компанію, в якій реалізує весь свій потенціал.

Під час пошуку роботи згідно зі своїми очікуваннями варто пам’ятати, що лише у глибокому діалозі роботодавця та кандидата може народитися взаємовигідний контракт.

Працюйте над собою, вдосконалюйте свої вміння та навички!

Якщо у вас виникли питання - зверніться до спеціалістів Вовчанської районної філії Харківського обласного центру зайнятості за тел.: (068)196-45-15, (05741) 44996.

2024 © Усі права захищено
Слідкуйте за новинами
Побудовано на платформі

Для забезпечення зручності у користуванні цим сайтом деякі сервіси використовують технологічні особливості, а саме - cookie. Таке функціональне рішення дозволить вам не вводити одну і ту ж інформацію кожен раз, коли ви повертаєтесь на цю сторінку, або переходите з однієї сторінки на іншу тощо. Залишаючись, ви даєте згоду на використання cookie.  Докладніше