Людям із порушенням зору
Побудовано на платформі
Повернутися до списку

Виїзна зустріч з роботодавцями та підприємцями Сиаросалтівської ОТГ.

22.07.2020

22.07.2020 в рамках роботи Центру підтримки розвитку підприємницької діяльності та туризму Старосалтівської об’єднаної територіальної громади під головуванням директора Вовчанської районної філії Харківського обласного центру зайнятості Олени Бондаренко відбулась виїзна зустріч з роботодавцями та підприємцями Старосалтівської ОТГ. Під час зустрічі була обговорена ситуація на ринку праці громади, підіймались основні проблеми, з якими стикається бізнес під час дії карантинних обмежень. Особливу увагу було приділено наданню допомоги по частковому безробіттю, якою можуть скористатися як працедавці, так і ФОПи, що працюють без найму робочої сили.

Після заходу директорка провела низку індивідуальних консультувань з представниками місцевого бізнесу та надала детальні роз’яснення стосовно особливостей надання допомоги по частковому безробіттю. За підсумками проведених зустрічей до кінця тижня очікується подання 7 пакетів документів від учасників консультацій.

З моменту запровадження Порядку надання допомоги по частковому безробіттю на період карантину до Вовчанської районної філії ХОЦЗ надійшло 327 пакетів документів від представників малого та середнього бізнесу. Загальна сума виплаченої фінансової допомоги по частковому безробіттю становить близько 1 мільйону 716 тисяч гривень.

2024 © Усі права захищено
Слідкуйте за новинами
Побудовано на платформі

Для забезпечення зручності у користуванні цим сайтом деякі сервіси використовують технологічні особливості, а саме - cookie. Таке функціональне рішення дозволить вам не вводити одну і ту ж інформацію кожен раз, коли ви повертаєтесь на цю сторінку, або переходите з однієї сторінки на іншу тощо. Залишаючись, ви даєте згоду на використання cookie.  Докладніше