Людям із порушенням зору
Побудовано на платформі
Повернутися до списку

Вибір професії - поради батькам

10.10.2019

      Щороку перед випускниками шкіл постає проблема вибору майбутнього. Саме майбутнього, тому що від правильності обраної дороги залежить, як складеться життя потім. Професія визначить у майбутньому соціальний статус, затребуваність у житті, а також рівень матеріального добробуту людини.

      Чим може зарадити державна служба зайнятості випускникам та їх батькам? Звичайно ж, всерйоз замислюватися над тим, ким бути, причому, одного «хочу» тут явно недостатньо. Необхідно тверезо оцінювати ті якості, якими наділила дитину природа та батьки. Адже, якщо в неї виражені здібності до точних наук, посидючість і акуратність, навряд чи варто йти в артисти.

      Поради батьків і друзів можуть виявитися і корисними, і шкідливими одночасно, тому що вони, звичайно, можуть допомогти обрати «напрямок руху». Але що буде потім, якщо зроблено помилковий вибір? Все ж вирішувати потрібно самостійно самій дитині, тому що навряд чи хтось інший, навіть батьки, зможуть зрозуміти, що саме подобається найбільше та до чого лежить душа. Цілком можливо, що обрана батьками професія затребувана й обіцяє в майбутньому матеріальний добробут, але навряд чи буде щасливою людина, якщо її покликання зовсім в іншому.

      Шановні батьки! Запрошуємо вас скористатися консультаціями фахівців з профорієнтації Вовчанської районної філії ХОЦЗ, оскільки саме ваші діти невдовзі будуть забезпечувати добробут суспільства. Тому ваша поінформованість щодо сучасних потреб ринку праці та правил вибору професії є важливою! Головне, щоб людина займалася улюбленою справою.

      В цьому запорука успіху!

      Телефон для довідок: (05741)4-23-80, відділ активної підтримки безробітних Вовчанської РФ ХОЦЗ

2024 © Усі права захищено
Слідкуйте за новинами
Побудовано на платформі

Для забезпечення зручності у користуванні цим сайтом деякі сервіси використовують технологічні особливості, а саме - cookie. Таке функціональне рішення дозволить вам не вводити одну і ту ж інформацію кожен раз, коли ви повертаєтесь на цю сторінку, або переходите з однієї сторінки на іншу тощо. Залишаючись, ви даєте згоду на використання cookie.  Докладніше