Людям із порушенням зору
Побудовано на платформі
Повернутися до списку

Вебінар для осіб, які засуджені до покарань, не пов'язаних з позбавленням волі

09.12.2020

7 грудня 2020 року провідним фахівцем з профорієнтації відділу активної підтримки безробітних Вовчанської РФ ХОЦЗ Блекот Аллою за допомогою комунікаційного сервісу Skype проведено профінформаційний вебінар для осіб, які засуджені до покарань, не пов'язаних з позбавленням волі "Презентація послуг з професійного навчання, у т. ч. послуг ЦПТО". Під час семінару також було розглянуто види послуг, які надає служба зайнятості, умови реєстрації, порядок призначення, розмір і тривалість виплати допомоги по безробіттю, можливість проходження професійного навчання в центрах професійно-технічної освіти ДСЗ.

«Навчання – запорука професійного успіху, набуті знання і вміння допоможуть закріпитися на робочому місці» - наголосила фахівець.

2024 © Усі права захищено
Слідкуйте за новинами
Побудовано на платформі

Для забезпечення зручності у користуванні цим сайтом деякі сервіси використовують технологічні особливості, а саме - cookie. Таке функціональне рішення дозволить вам не вводити одну і ту ж інформацію кожен раз, коли ви повертаєтесь на цю сторінку, або переходите з однієї сторінки на іншу тощо. Залишаючись, ви даєте згоду на використання cookie.  Докладніше