Людям із порушенням зору
Побудовано на платформі
Повернутися до списку

Вчимося правильно складати резюме

01.06.2020

      Сучасні ритми життя впливають на всі сфери людської діяльності. Звичайно, це відображається і в особливостях пошуку роботи. Саме тому державна служба зайнятості використовує практику проведення семінарів з техніки пошуку роботи, в програму яких включено тему підготовки резюме, щоб безробітні з будь-якою освітою могли не лише ознайомитися з цим поняттям, але й навчилися його практично використовувати.

      18 листопада 2019 року у Вовчанській районній філії ХОЦЗ відбувся профконсультаційний семінар "Техніка пошуку роботи. Підготовка резюме” для безробітних, що перебувають на обліку. Що ж таке резюме? Це коротка, позитивна та достовірна інформація про Вас як професіонала. Грамотно складене резюме – кращий спосіб самопрезентації роботодавцю. Таке резюме служить основою для запрошення Вас на співбесіду. Людина, яка звертається до центру зайнятості у пошуках роботи, може мати резюме з собою або ж скласти його в службі зайнятості за допомогою фахівців. При заповненні відповідних розділів персональної картки клієнта служби зайнятості як шукача роботи, відомості про нього формуються на сайтах Державної служби зайнятості та Харківського обласного центру зайнятості. Резюме складається як для загального пошуку, так і під конкретну вакансію. Провідний фахівець з профорієнтації Алла Блекот ознайомила присутніх із структурою резюме, охарактеризувала його основні види та детально прокоментувала вимоги до заповнення кожного з блоків документа. Під час заходу учасники мали нагоду скласти та презентувати власне резюме.

У Вас є необхідність у створенні резюме або відеорезюме?

Зверніться до спеціалістів Вовчанської районної філії за адресою: м.Вовчанськ вул.1 Травня, 15 (відділ активної підтримки безробітних).

2024 © Усі права захищено
Слідкуйте за новинами
Побудовано на платформі

Для забезпечення зручності у користуванні цим сайтом деякі сервіси використовують технологічні особливості, а саме - cookie. Таке функціональне рішення дозволить вам не вводити одну і ту ж інформацію кожен раз, коли ви повертаєтесь на цю сторінку, або переходите з однієї сторінки на іншу тощо. Залишаючись, ви даєте згоду на використання cookie.  Докладніше