Людям із порушенням зору
Побудовано на платформі
Повернутися до списку

Увага!

08.12.2019

      Триває відбір претендентів на посаду оператора «Урядової гарячої лінії» надомних працівників в режимі «чат-онлайн» до Державної установи «Урядовий контактний центр». Цільове призначення посади – обслуговування клієнтів (прийом, обробка звернень і консультування клієнтів).

      Заробітна плата від 8 000 грн. (після оподаткування). Робота на лінії дуже відповідальна, кандидати мають бути грамотними, обізнаними, стресостійкими та успішно пройти тестування (диктант, швидкість друку, тести на знання Закону України "Про звернення громадян", тест на рівень словникового запасу).

      За додатковою інформацією звертайтеся до фахівців Вовчанської районної філії Харківського обласного центру зайнятості за адресою: м. Вовчанськ вул. 1Травня,15 або за тел. (05741) 44996 або 42380.

2024 © Усі права захищено
Слідкуйте за новинами
Побудовано на платформі

Для забезпечення зручності у користуванні цим сайтом деякі сервіси використовують технологічні особливості, а саме - cookie. Таке функціональне рішення дозволить вам не вводити одну і ту ж інформацію кожен раз, коли ви повертаєтесь на цю сторінку, або переходите з однієї сторінки на іншу тощо. Залишаючись, ви даєте згоду на використання cookie.  Докладніше