Людям із порушенням зору
Побудовано на платформі
Повернутися до списку

Успішне працевлаштування

30.08.2019

      Пошуки шляхів скорочення термінів працевлаштування безробітних – одна з основних проблем, якою переймається Вовчанська РФ ХОЦЗ. Як доводить практика, клієнт із активною життєвою позицією щодо працевлаштування знаходить роботу протягом 3-6 місяців безробіття. Якщо цього не відбувається, доцільно переглянути його підходи до вирішення цього питання.

      Так, безробітна Басова Галина Олексіївна перебувала на обліку у Вовчанській РФ з листопада 2018 року. Під час перебування відвідувала семінари, дотримувалась всіх рекомендацій фахівців, але з працевлаштуванням якось не складалося, пройшла професійне навчання за індивідуальним навчальним планом за посадою касир торгівельного залу. Кар’єрним радником уважно було розглянуто ситуацію безробітної у вирішенні питання працевлаштування, Галину було запрошено на комісію щодо тривалого безробіття. На засіданні комісії сумісними зусиллями фахівців Галині допомогли визначитись із перспективами працевлаштування та з урахуванням її побажань було видано направлення на вакансію продавець продовольчих товарів до ФОП Котовської Г.В. Під час співбесіди з роботодавцем Галина врахувала всі рекомендації та поради кар’єрного радника щодо презентації своїх знань, умінь та навичок. І вже з 29.08.2019 року була працевлаштована на дане підприємство.

2021 © Усі права захищено
Слідкуйте за новинами
Побудовано на платформі

Для забезпечення зручності у користуванні цим сайтом деякі сервіси використовують технологічні особливості, а саме - cookie. Таке функціональне рішення дозволить вам не вводити одну і ту ж інформацію кожен раз, коли ви повертаєтесь на цю сторінку, або переходите з однієї сторінки на іншу тощо. Залишаючись, ви даєте згоду на використання cookie.  Докладніше