Людям із порушенням зору
Побудовано на платформі
Повернутися до списку

На Вовчанщині тривають громадські роботи соціального спрямування

15.10.2019

У Вовчанському районі тривають громадські роботи соціально напрямку, які задовольняють суспільні потреби територіальних громад, мають економічну та соціальну користь, зокрема надання допомоги учасникам АТО та сім’ям, члени яких загинули, постраждали чи є учасниками АТО, роботи із соціально вразливими верствами населення, будівельні та ремонтні роботи на об’єктах соціальної сфери. Протягом січні-вересня 2019 року вищезазначені роботи організовувались в 19 сільських та селищних радах Вовчанського району і до них були залучені 145 безробітних осіб.
Громадські роботи соціального спрямування не тільки приносять суспільну користь мешканцям села, а ще й гарантують додатковий дохід безробітним, які беруть участь в таких роботах.

2021 © Усі права захищено
Слідкуйте за новинами
Побудовано на платформі

Для забезпечення зручності у користуванні цим сайтом деякі сервіси використовують технологічні особливості, а саме - cookie. Таке функціональне рішення дозволить вам не вводити одну і ту ж інформацію кожен раз, коли ви повертаєтесь на цю сторінку, або переходите з однієї сторінки на іншу тощо. Залишаючись, ви даєте згоду на використання cookie.  Докладніше