Людям із порушенням зору
Побудовано на платформі
Повернутися до списку

Стартувала програма USAID “Конкурентноспроможна економіка України»

07.09.2019

      5 вересня 2019 року фахівцем відділу активної підтримки безробітних Вовчанської РФ ХОЦЗ на інформаційному семінарі «Як розпочати свій бізнес?» було поінформовано безробітних, які бажають організувати власну справу, про можливість отримання грантової допомоги.

      З 22 квітня 2019 року за підтримки компанії «Кімонікс Інтернешнл Інк.» в Україні розпочата програма USAID “Конкурентоспроможна економіка України» (далі- КЕУ).
КЕУ надає гранти підприємцям, які працюють у нових галузях або галузях, що розвиваються, та мають потенціал для швидкого зростання, створення інвестицій та збільшення зайнятості. Програма націлена на збільшення обсягів інвестицій в український малий та середній бізнес, їх продажу та створення постійних робочих місць для громадян України.

      Всі запитання щодо цього запиту заявникам необхідно надсилати на електронну адресу: aps001@CEPUkraine.org.

      Кінцевий термін подачі заявок – 29 лютого 2020 року. Програма КЕУ надає гранти місцевим приватним підприємцям, неприбутковим та прибутковим неурядовим організаціям, асоціаціям бізнесу, стартапам, малим та середнім підприємствам.
За більш детальною інформацією щодо участі у програмі звертайтеся до фахівців Вовчанської районної філії Харківського обласного центру зайнятості за адресою м. Вовчанськ, вул. 1 Травня,15 або за телефонами (05741) 4-49-96.

2021 © Усі права захищено
Слідкуйте за новинами
Побудовано на платформі

Для забезпечення зручності у користуванні цим сайтом деякі сервіси використовують технологічні особливості, а саме - cookie. Таке функціональне рішення дозволить вам не вводити одну і ту ж інформацію кожен раз, коли ви повертаєтесь на цю сторінку, або переходите з однієї сторінки на іншу тощо. Залишаючись, ви даєте згоду на використання cookie.  Докладніше