Людям із порушенням зору
Побудовано на платформі
Повернутися до списку

Способи захистити себе від негативної енергії

24.05.2021

Важко жити позитивним життям в оточенні негативних людей. Мати справу з негативом може бути рівносильно поняттю «ускладнити собі життя».

Поради як захистити себе від впливу негативних людей.

  • Встановіть межі в спілкуванні.

Тримайте чітку грань між, тим щоб бути «жилеткою» і бути втягнутим в їх емоційну драму.

  • Не реагуйте- відповідайте свідомо.

У більшості випадків ми гостро реагуємо на щось в період емоційної перенапруженості. Зазвичай реакція контролюється нашим Его, така наша людська природа.

Є частка секунди здійснення вибору: реагувати або відповісти усвідомлено. Коли Ви відчуваєте гнів або схвильовані, це значить, Ви відреагували на провокацію, а не відповіли усвідомлено. Відповідаючи усвідомлено у вас, виникає відчуття рівноваги, і ви обмірковуєте свої слова.

Підсумуємо, коли ви стикаєтеся з чиїмось негативним ставленням, не відповідайте на нього образами, тримайте їх при собі. Не забувайте про почуття гідності і не опускайтеся до його / її рівня. Як кажуть, необхідно бути достатньо сміливим, щоб піти від дурості з високо піднятою головою.

  • Фокусуйся на рішеннях, а не на проблемах

В ситуації з негативними людьми, фокусування думок на те, які вони складні і напружені тільки підсилює страждання, даючи їм владу над вами.

Якщо перестати думати, наскільки проблематичною є людина, сфокусуватися натомість на тому, як можна уявити її поведінку в позитивному ключі, вибрати щось для себе. Набагато вигідніше ставити себе в позицію керуючого ситуацією, це дозволяє значно скоротити кількість стресу. Намагайтеся знайти відповідь і рішення, ставте себе в позицію «вирішувача» проблем, і не пливіть за течією.

  • Підтримуйте рівень емоційної відстороненості від думки інших людей про вас.

Підтримання рівня емоційної відстороненості є життєво необхідним для утримання стресу на відстані. Не дозволяйте негативним людям (або комусь ще) покласти свої проблеми на ваші плечі, це дуже важливо для вашого емоційного здоров’я і щастя. Вирішення цього завдання зводиться до того, як ви цінуєте себе і наскільки ви вірите в себе.

Люди, які ефективно управляють своїм життям, як правило, працюють над «внутрішнім Я», тобто це люди, які знають, що успіх і благополуччя виходить зсередини.

Негативні люди зазвичай виживають за рахунок інших, тобто звинувачуючи інших людей або зовнішні обставини за все, що у них в житті відбувається або не відбувається.

Коли ваше почуття задоволення або добробуту залежить від чужих думок, ви більше не контролюєте ваше щастя. Знайте це. Коли емоційно сильні люди почувають себе добре щодо зроблених справ, вони не дозволяють нікому зіпсувати йому почуття перемоги над новою задачею.

  • Відпустіть бажання змінити чужі негативні тенденції

Деяким людям ви можете допомогти гарним прикладом, але іншим це може не допомогти. Запам’ятайте це, і Ви зможете досягти рівноваги, між допомогою і відступом. Якщо люди не сприймають хороші приклади, то відступіть від своєї затії налаштувати людину на позитивний лад. Це просто не буде працювати.

Не піддавайтеся дії енергетичних вампірів, маніпуляторів і емоційних шантажистів, які відчайдушно намагаються контролювати поведінку інших людей.

З урахуванням вищесказаного, якщо у вашої улюбленої людини спостерігаються негативні тенденції і ви думаєте, що з часом вона зміниться в кращу сторону, зніміть рожеві окуляри, цьому не бувати.

Якщо ви дійсно хочете її змінити з яких-небудь поважних причин, будьте чесними і викладіть всі карти на стіл, принаймні, ця людина буде знати, що ви відчуваєте і чому.

Або ви приймаєте людину такою, якою вона є, або живіть без неї. Це може звучати трохи грубо, але це так.

  • Присвячуйте щодня роботі над собою

Ви не повинні нехтувати собою, тільки тому, що так роблять інші. і, якщо Ви змушені жити чи працювати з негативною людиною, переконайтеся, що у вас є достатньо часу побути наодинці, щоб відпочити і відновитись.

Грати роль «цілеспрямованого раціонального дорослого» в променях негативу може дуже втомлювати, і якщо ви не будете обережні, негатив може поглинути вас.

За порадами щодо збереження емоційного стану звертайтесь до фахівців Вовчанської районної філії Харківського обласного центнру зайнятості

Телефони для довідок: 068-196-45-15 , (05741) 4-49-96

2024 © Усі права захищено
Слідкуйте за новинами
Побудовано на платформі

Для забезпечення зручності у користуванні цим сайтом деякі сервіси використовують технологічні особливості, а саме - cookie. Таке функціональне рішення дозволить вам не вводити одну і ту ж інформацію кожен раз, коли ви повертаєтесь на цю сторінку, або переходите з однієї сторінки на іншу тощо. Залишаючись, ви даєте згоду на використання cookie.  Докладніше