Людям із порушенням зору
Побудовано на платформі
Повернутися до списку

Співпраця служби зайнятості з роботодавцями

23.07.2021

Сьогодні вирішення питання зайнятості не можливе без тісної співпраці служби зайнятості з роботодавцями. Для підвищення рівня взаємодії центру зайнятості з працедавцями впроваджено в дію сучасний сервіс – Електронний кабінет роботодавця. Користування електронним кабінетом дає можливість в режимі он-лайн подавати звіт за формою № 3-ПН «Інформація про попит на робочу силу (вакансії)», здійснювати оперативний добір працівників шляхом ознайомлення з резюме, переглядати кількість направлень та стан укомплектування вакансій, контролювати стан договорів на працевлаштування після професійного навчання та на організацію громадських робіт.

Послуги служби зайнятості стають більш доступними та сучасними для роботодавців завдяки впровадженню нових сервісів та технологій.

2024 © Усі права захищено
Слідкуйте за новинами
Побудовано на платформі

Для забезпечення зручності у користуванні цим сайтом деякі сервіси використовують технологічні особливості, а саме - cookie. Таке функціональне рішення дозволить вам не вводити одну і ту ж інформацію кожен раз, коли ви повертаєтесь на цю сторінку, або переходите з однієї сторінки на іншу тощо. Залишаючись, ви даєте згоду на використання cookie.  Докладніше