Людям із порушенням зору
Побудовано на платформі
Повернутися до списку

Спеціальності, які ризикують зникнути

26.11.2020

Фахівці, зайняті у вивченні процесів кадрового ринку, будують прогнози щодо того, які професії можуть незабаром зовсім зникнути. Навіть з класифікатора посад.

Агентство стратегічних ініціатив в своїх прогнозах не бачить сенсу орієнтуватися на такі позиції:

  • Нотаріуси, так як велика частина процесів перекладається в онлайн-режим, а поширення цифрового підпису робить неактуальною їх діяльність.
  • Листоноші, замістити яких частково можуть кур'єрські служби. Листи прийнято писати більше через інтернет, тому скоро про цю професію можна буде тільки прочитати або почути на екскурсіях.
  • Касир: вважається, що їх робочі функції зможуть виконувати комп'ютерні системи, а перехід на банківські карти дозволить обійтися без таких фахівців. Але що частка тих, хто любить розплачуватися готівкою, ще занадто висока.
  • Друкарі і поліграфічні працівники: самі унікальні фахівці в області поліграфії в зв'язку з низьким попитом на друковані видання змушені перекваліфіковуватися. Розвиток технологій дозволяє здійснювати випуск продукції з меншою кількістю співробітників. Велика кількість інтернет-книг також призвело до того, що високооплачувані в минулому фахівці змушені знаходити інше застосування своїм силам.
  • Турагенти теж увійшли в ТОП неактуальних професій в майбутньому. Вважається, що за допомогою систем онлайн-бронювання клієнти зможуть напряму працювати з туроператорами або ж з учасниками ринку індустрії гостинності. Потреба в посередниках відпаде сама собою.

Тому не гайте часу, звертайтеся до фахівців Вовчанської районної філії ХОЦЗ для отримання консультації щодо зміни чи вибору професії вже сьогодні!

Телефон для довідок Вовчанської районної філії ХОЦЗ

068-196-45-15, (05741) 4-49-96

Електронна пошта: 2020@khcz.gov.ua

2023 © Усі права захищено
Слідкуйте за новинами
Побудовано на платформі

Для забезпечення зручності у користуванні цим сайтом деякі сервіси використовують технологічні особливості, а саме - cookie. Таке функціональне рішення дозволить вам не вводити одну і ту ж інформацію кожен раз, коли ви повертаєтесь на цю сторінку, або переходите з однієї сторінки на іншу тощо. Залишаючись, ви даєте згоду на використання cookie.  Докладніше