Людям із порушенням зору
Побудовано на платформі
Повернутися до списку

Служба зайнятості працює з мешканцями Старого Салтова

29.08.2019

      21.08.2019 року в приміщенні Старосалтівської селищної ради відбувся семінар для роботодавців на тему : «Правові та організаційні засади Закону «Про зайнятість населення», у тому числі, щодо працевлаштування інвалідів. Практичні питання застосування Закону» за участю роботодавців, що ведуть діяльність на території Старосалтівської ОТГ.

      Під час заходу, насамперед, були розглянуті питання працевлаштування безробітних осіб, у тому числі, осіб з інвалідністю та внутрішньо переміщених осіб. Також присутнім була надана інформація про спектр послуг, які надає служба зайнятості роботодавцям. Після семінару роботодавцям об’єднаної територіальної громади були надані індивідуальні консультації з різних питань.

2021 © Усі права захищено
Слідкуйте за новинами
Побудовано на платформі

Для забезпечення зручності у користуванні цим сайтом деякі сервіси використовують технологічні особливості, а саме - cookie. Таке функціональне рішення дозволить вам не вводити одну і ту ж інформацію кожен раз, коли ви повертаєтесь на цю сторінку, або переходите з однієї сторінки на іншу тощо. Залишаючись, ви даєте згоду на використання cookie.  Докладніше