Людям із порушенням зору
Побудовано на платформі
Повернутися до списку

Служба зайнятості пропонує онлайн платформи для дистанційного навчання

27.04.2020

        Період карантинних заходів – чудова нагода для самоосвіти та самовдосконалення. Проведіть його з користю!

        Сьогодні служба зайнятості є майданчиком з надання широкого спектру послуг, зокрема й через електронні сервіси. Орієнтир нашої потужної команди – забезпечення максимальної зайнятості населення країни.
Ми пропонуємо вам скористатися зручним сервісом – «Освітній портал державної служби зайнятості», на якому ви знайдете нові освітні програми, отримаєте можливість прослухати вебінари та пройти дистанційне навчання. Більшість матеріалів розміщені у відеоформаті. Сайт буде корисним для роботодавців, пошукачів роботи та працівників служби зайнятості.

Зокрема, «Освітній портал» пропонує роботодавцям та працівникам кадрових служб онлайн курси щодо:

- особливостей працевлаштування іноземців та осіб без громадянства (матеріал викладено українською та англійською мовами) https://skills.dcz.gov.ua/…/osoblyvosti-praczevlashtuvann…/…

- підготовки професійних кадрів на запити роботодавців https://skills.dcz.gov.ua/…/pidgotovka-profesijnyh-kadriv…/…

- покрокових дій щодо добору працівників https://skills.dcz.gov.ua/…/pokrokovi-diyi-shhodo-doboru-…/…

Пошукачі роботи та всі охочі можуть прослухати змістовні онлайн курси щодо:

Щоб пройти повний курс семінарів із запропонованих тематик, вам необхідно зайти на офіційний вебсайт державної служби зайнятості https://www.dcz.gov.ua/ та обрати рубрику «Освітній портал» і вже на головній сторінці освітньої платформи https://skills.dcz.gov.ua/ ви знайдете той блок з курсами, що цікавий саме вам. Зареєструвавшись на сайті, ви отримаєте доступ до проходження повноцінних онлайн курсів та інших рубрик сайту.

Переконані, що отримана інформація стане поштовхом для активних та впевнених дій після завершення карантину у нашій державі.

Навчайтесь, самовдосконалюйтесь та налаштовуйтесь на позитивний результат!

Телефони для довідок Вовчанської районної філії ХОЦЗ:

☎ 068-196-45-15 (05741) 4-22-36; (05741) 4-49-96; (05741) 4-23-80

Електронна пошта: 2020@khcz.gov.ua

2024 © Усі права захищено
Слідкуйте за новинами
Побудовано на платформі

Для забезпечення зручності у користуванні цим сайтом деякі сервіси використовують технологічні особливості, а саме - cookie. Таке функціональне рішення дозволить вам не вводити одну і ту ж інформацію кожен раз, коли ви повертаєтесь на цю сторінку, або переходите з однієї сторінки на іншу тощо. Залишаючись, ви даєте згоду на використання cookie.  Докладніше