Людям із порушенням зору
Побудовано на платформі
Повернутися до списку

Служба зайнятості продовжує комунікувати зі своїми клієнтами у дистанційному режимі.

02.06.2020

        Сьогодні, 01 червня 2020 року за допомогою комунікаційного сервісу Skype фахівці Вовчанської районної філії Харківського обласного центру зайнятості провели інформаційний вебінар з питань реєстрації в службі зайнятості в умовах карантину. До спілкування долучилися 4 особи, які засуджені до покарань, не пов’язаних з позбавленням волі та мають намір найближчим часом звернутися до районної філії з пошуку роботи.

        Під час дистанційного спілкування вони дізналися про права та обов’язки безробітних осіб, сучасні послуги державної служби зайнятості та підходи щодо їх отримання в умовах карантину за допомогою електронних сервісів державної служби зайнятості. Окрему увагу фахівець філії приділила можливостям «Освітнього порталу» та «Профорієнтаційної платформи», завдяки яким служба зайнятості допомагає безробітним стати конкурентоспроможними та побудувати успішну кар’єру.

Телефони для довідок Вовчанської районної філії ХОЦЗ:

☎ 068-196-45-15 (05741) 4-22-36; (05741) 4-49-96; (05741) 4-23-80

Електронна пошта: 2020@khcz.gov.ua

2024 © Усі права захищено
Слідкуйте за новинами
Побудовано на платформі

Для забезпечення зручності у користуванні цим сайтом деякі сервіси використовують технологічні особливості, а саме - cookie. Таке функціональне рішення дозволить вам не вводити одну і ту ж інформацію кожен раз, коли ви повертаєтесь на цю сторінку, або переходите з однієї сторінки на іншу тощо. Залишаючись, ви даєте згоду на використання cookie.  Докладніше