Людям із порушенням зору
Побудовано на платформі
Повернутися до списку

Служба зайнятості активно співпрацює зі Старосалтівською ОТГ

19.08.2021

18 липня 2021 року спеціаліст відділу активної підтримки безробітних Вовчанської районної філії Харківського обласного центру зайнятості Алла Блекот провела інформаційний семінар «Презентація послуг з професійного навчання, у т.ч., презентація центрів професійно-технічної освіти державної служби зайнятості» для безробітних осіб Старосалтівської об’єднаної громади.

Фахівчиня інформувала учасників семінару про сутність та переваги професійного навчання за сприянням служби зайнятості. Ознайомила з формами профнавчання, особливостями та правилами направлення громадян на навчання. Розповіла про можливості навчання в ЦПТО ДСЗ, в т.ч. у Харківському центрі професійно-технічної освіти, інших навчальних закладах, а також безпосередньо у роботодавців.

По закінченні заходу Алла Миколаївна надала конкретні рекомендації щодо можливих шляхів працевлаштування, в т.ч. через професійне навчання.

2024 © Усі права захищено
Слідкуйте за новинами
Побудовано на платформі

Для забезпечення зручності у користуванні цим сайтом деякі сервіси використовують технологічні особливості, а саме - cookie. Таке функціональне рішення дозволить вам не вводити одну і ту ж інформацію кожен раз, коли ви повертаєтесь на цю сторінку, або переходите з однієї сторінки на іншу тощо. Залишаючись, ви даєте згоду на використання cookie.  Докладніше