Людям із порушенням зору
Побудовано на платформі
Повернутися до списку

Шести громадам Харківщини може не вистачити освітньої субвенції

16.02.2021

         У більшості громад Харківської області шкільна освітня мережа відповідає моделі, фінансування якої забезпечує держава у 2021 році. Такі дані сьогодні, 16 лютого, оприлюднили експерти Програми "U-LEAD з Європою".

         Індекс фінансової спроможності шкільної освітньої мережі представлений експертом з питань освіти Програми "U-LEAD з Європою" Сергієм Дятленком. Цей показник дає можливість  місцевому самоврядуванню оцінити відповідність своєї освітньої мережі моделі, фінансування якої забезпечує держава, та визначити можливі резерви ефективного використання фінансових ресурсів і підвищення якості надання освітніх послуг.

         Формула розподілу освітньої субвенції між місцевими бюджетами враховує низку показників. На основі кількості учнів, відсотку сільського населення та густини учнів для кожної громади визначено прогнозний показник – розрахункову наповнюваність класів (далі – РНК), який означає, скільки в середньому має навчатися учнів у класах громади.

За інформацією сайту слобідський край https://www.slk.kh.ua/news/oblast-online/shesti-gromadam-xarkivshchini-mozhe-ne-vistachiti-osvitnoyi-subvenciyi.html

2023 © Усі права захищено
Слідкуйте за новинами
Побудовано на платформі

Для забезпечення зручності у користуванні цим сайтом деякі сервіси використовують технологічні особливості, а саме - cookie. Таке функціональне рішення дозволить вам не вводити одну і ту ж інформацію кожен раз, коли ви повертаєтесь на цю сторінку, або переходите з однієї сторінки на іншу тощо. Залишаючись, ви даєте згоду на використання cookie.  Докладніше