Людям із порушенням зору
Побудовано на платформі
Повернутися до списку

Шановні роботодавці району!

02.07.2020

Станом на 01 липня до Вовчанської районної філії Харківського обласного центру зайнятості надійшло 229 пакетів документів від роботодавців та підприємців району для отримання допомоги по частковому безробіттю на період карантину. На сьогодні вже одержані схвальні рішення за 195 зверненнями. Серед поданих звернень 210 складають пакети документів від ФОПів, що працюють без найманої праці. 19 заяв найдійшло від роботодавців, які, завдяки державній підтримці, змогли уберегти від скорочення 71 робоче місце. Щоб отримати допомогу по частковому безробіттю, зверніться, будь ласка, до центру зайнятості за місцем сплати єдиного соціального внеску впродовж 90 днів з моменту зупинення чи скорочення діяльності.

Раді надати всю необхідну консультаційну допомогу у оформленні пакетів документів за адресою: м. Вовчанськ, вул. 1 Травня, 15. Звертайтесь до нас за телефонами 4-33-37 або 068-196-45-15.

2024 © Усі права захищено
Слідкуйте за новинами
Побудовано на платформі

Для забезпечення зручності у користуванні цим сайтом деякі сервіси використовують технологічні особливості, а саме - cookie. Таке функціональне рішення дозволить вам не вводити одну і ту ж інформацію кожен раз, коли ви повертаєтесь на цю сторінку, або переходите з однієї сторінки на іншу тощо. Залишаючись, ви даєте згоду на використання cookie.  Докладніше