Людям із порушенням зору
Побудовано на платформі
Повернутися до списку

Шановні роботодавці м.Вовчанська та Вовчанського району!

22.05.2020

        Нагадуємо, що наразі діє мораторій на проведення документальних та фактичних перевірок. Заборона на перевірки діє з 18 березня по 31 травня 2020 року згідно Закону України «Про внесення змін до Податкового кодексу України та інших законів України щодо підтримки платників податків на період здійснення заходів, спрямованих на запобігання виникненню і поширенню коронавірусної хвороби (COVID-19)» від 17.03.2020 № 533-IX.
Але звертаємо Вашу увагу, що дія мораторію на перевірки завершиться і, якщо Ви маєте працівників з незадекларованою працею, Державна служба України з питань праці може накласти на Ваше підприємство штрафні санкції. Дотримуйтеся законодавства та будьте людяними один до одного.
Додаткову інформацію можна отримати у відділі взаємодії з роботодавцями Вовчанської філії Харківського обласного центру зайнятості за тел. (05741) 4-33-37, (068)196-45-15.

2024 © Усі права захищено
Слідкуйте за новинами
Побудовано на платформі

Для забезпечення зручності у користуванні цим сайтом деякі сервіси використовують технологічні особливості, а саме - cookie. Таке функціональне рішення дозволить вам не вводити одну і ту ж інформацію кожен раз, коли ви повертаєтесь на цю сторінку, або переходите з однієї сторінки на іншу тощо. Залишаючись, ви даєте згоду на використання cookie.  Докладніше