Людям із порушенням зору
Побудовано на платформі
Повернутися до списку

Шановні роботодавці м.Вовчанська та Вовчанського району!

20.08.2020

Звертаємо Вашу увагу, що Державна служба України з питань праці відновлює перевірки з питань виявлення неоформлених трудових відносин. З 1 вересня 2020 р. заплановано початок інспекційної роботи щодо встановлення факту роботи неоформлених працівників та одержання зарплат «в конвертах» . Інспектори, зокрема, зосередять свою увагу на сфері сільського господарства, будівництва, торгівлі, громадського харчування, готельно-ресторанного бізнесу.

Нагадуюємо керівникам підприємств, установ, організацій всіх форм власності та фізичним особам-підприємцям, які використовують найману працю, про обов’язок надсилати повідомлення про прийняття особи на роботу до податкових інспекцій за місцем обліку їх як платників єдиного внеску на загальнообов'язкове державне соціальне страхування. Таке повідомлення має бути надіслане до початку роботи працівника за укладеним трудовим договором.

Повідомлення може подаватися такими способами:

- засобами електронного зв'язку з використанням електронного підпису відповідальних осіб відповідно до вимог законодавства у сфері електронного документообігу та електронного підпису;

- на паперових носіях разом з копією в електронній формі;

- на паперових носіях, якщо трудові договори укладено не більше ніж із п'ятьма особами.

Форму повідомлення про прийняття працівника на роботу затверджено постановою КМУ від 17.06.2015 р. №413. Особливу увагу звертаємо на те, що за використання праці найманих осіб з порушенням трудового та податкового законодавства, передбачена фінансова, адміністративна або дисциплінарна відповідальність. Виходячи з норм чинного законодавства, за неподання повідомлення про прийняття на роботу найманих працівників до податкових інспекцій, передбачена адміністративна відповідальність у вигляді штрафу в розмірі однієї мінімальної заробітної плати.

Повну інформацію з даного питання можна отримати у відділі взаємодії з роботодавцями Вовчанської філії Харківського обласного центру зайнятості за тел. (05741) 4-33-37, (068)196-45-15.

2023 © Усі права захищено
Слідкуйте за новинами
Побудовано на платформі

Для забезпечення зручності у користуванні цим сайтом деякі сервіси використовують технологічні особливості, а саме - cookie. Таке функціональне рішення дозволить вам не вводити одну і ту ж інформацію кожен раз, коли ви повертаєтесь на цю сторінку, або переходите з однієї сторінки на іншу тощо. Залишаючись, ви даєте згоду на використання cookie.  Докладніше