Людям із порушенням зору
Побудовано на платформі
Повернутися до списку

Шановні мешканці громади!

23.04.2021

        Представляємо на Ваш розгляд та обговорення плани та прагнення громади стосовно розвитку освіти в нашій громаді. Сформована робоча група зібрала дані та провела внутрішній і зовнішній моніторинг стану системи освіти. На підставі отриманих  результатів було визначено місію, стратегічні та операційні цілі, завдання, необхідні для їх реалізації.

        Місія, головна мета, визначена в стратегії розвитку освіти Старосалтівської громади, полягає  в наданні якісних освітніх послуг, розвитку системи освіти відповідно до потреб мешканців громади, приведення освітніх можливостей у відповідність до потреб громади та створення сприятливих умов для здобуття освіти мешканцями громади впродовж життя.

        Для її реалізації визначені такі стратегічні цілі:

 1. Підвищення якості освітніх послуг.
 2. Підвищення ефективності надання освітніх послуг.
 3. Розвиток неформальної та інформальної освіти в Старосалтівської територіальній громаді.

У рамках кожної зі стратегічних цілей визначено операційні цілі, які покликані забезпечити їх реалізацію.

Перша стратегічна ціль – підвищення якості освітніх послуг ­– об’єднує такі операційні цілі:

 1. Розвиток потенціалу педагогічних колективів.
 2. Підвищення ефективності управління закладами освіти.
 3. Забезпечення рівного доступу до позашкільних освітніх послуг.
 4. Розвиток учнівського потенціалу.

Друга стратегічна ціль – підвищення ефективності надання освітніх послуг  – об’єднала такі операційні цілі:

 1. Створення шкільної мережі, що відповідає концепції Нової української школи та демографічній ситуації в громаді.
 2. Створення нового освітнього простору.

Третя стратегічна ціль – розвиток неформальної та інформальної освіти  Старосалтівської ТГ – об’єднала такі операційні цілі:

 1. Розбудова системи освіти впродовж життя в Старосалтівській ТГ.
 2. Сприяння розвитку відповідального лідерства.

        Детальніше про причини, які лягли в основу операційних та стратегічних цілей, та завданнями, які необхідно виконати для їх реалізації, Ви можете ознайомитися у доданому файлі. Заохочуємо Вас вносити власні пропозиції із дотриманням нижче зазначених вимог. Це дозволить максимально чітко зрозуміти і врахувати Ваше бачення.

Вимоги до оформлення пропозицій:

 • Предметність – означає, що пропозиції повинні стосуватися стратегії розвитку освіти, а саме визначенню, уточненню стратегічних, операційних цілей та завдань, необхідних для їх реалізації.
 • Конкретність – передбачає чітке визначення того, що Ви пропонуєте змінити, як саме це потрібно зробити та зазначенням причин, які, на Вашу думку, спонукають до рекомендованих Вами заходів.  Ваші пропозиції можуть стосуватися будь-якої із стратегічних та операційних цілей, що Вам запропоновані, також Ви можете запропонувати додати власне бачення стратегічних, операційних цілей та завдань для їх реалізації.

        Ваші пропозиції можуть бути надіслані за допомогою форми Google, для цього скористайтеся лінком «Пропозиції до стратегії розвитку освіти», або у паперовому варіанті надіслані до відділу освіти, молоді та спорту Старосалтівської селищної ради. У випадку вибору другого варіанта подання пропозицій просимо оформити їх у вигляді таблиці:

Стратегічна ціль

Операційна (і) 

ціль (і)

Завдання для реалізації операційної цілі

Причини, які, на Вашу думку, є передумовою для визначення стратегічної/ операційної цілі/ завдання

 

 

 

 

 

 

 

 

 

        Якщо Ви хочете додати завдання в рамках визначених операційних цілей, просимо вказати, якої саме операційної цілі стосується ваша пропозиція.

Всі внесені пропозиції будуть розглянуті та обговорені членами робочої комісії.

 

Дякуємо Вам за участь.

Файли

Місія, стратегічні, операційні цілі розвитку освіти Старосалтівської селищної територіальної громади та завдання для їх реалізації на 2021 - 2025.pdf

Завантажити
2023 © Усі права захищено
Слідкуйте за новинами
Побудовано на платформі

Для забезпечення зручності у користуванні цим сайтом деякі сервіси використовують технологічні особливості, а саме - cookie. Таке функціональне рішення дозволить вам не вводити одну і ту ж інформацію кожен раз, коли ви повертаєтесь на цю сторінку, або переходите з однієї сторінки на іншу тощо. Залишаючись, ви даєте згоду на використання cookie.  Докладніше