Людям із порушенням зору
Побудовано на платформі
Повернутися до списку

Семінар з вивільнюваними працівниками

19.02.2020

      18 лютого 2020 року фахівець з профорієнтації Вовчанської районної філії Харківського обласного центру зайнятості з метою запобігання негативних наслідків у трудовому колективі, знятті соціальної напруги та роз`ясненні щодо послуг служби зайнятості провела інформаційно - роз’яснювальну роботу з попередженими до вивільнення працівниками КНК ХОР «Обласний протиберкульозний диспансер №2».

      Фахівець поінформувала учасників семінару про соціальні послуги у разі звернення до служби зайнятості, зокрема з пошуку підходящого роботи, можливостей пройти професійну підготовку, перепідготовку, підвищення кваліфікації, у тому числі в Харківському центрі професійно-технічної освіти Державної служби зайнятості, або через отримання ваучера на навчання, інформаційних та консультаційних послуг, пов'язаних із працевлаштуванням, організації підприємницької діяльності. Були висвітлені питання про порядок реєстрації в центрі зайнятості, права та обов’язки безробітних, умови призначення матеріального забезпечення тощо. Учасникам семінару були надані кваліфіковані відповіді на поставлені запитання. В завершення заходу присутні висловили подяку за доведену інформацію та надані роз’яснення.

2024 © Усі права захищено
Слідкуйте за новинами
Побудовано на платформі

Для забезпечення зручності у користуванні цим сайтом деякі сервіси використовують технологічні особливості, а саме - cookie. Таке функціональне рішення дозволить вам не вводити одну і ту ж інформацію кожен раз, коли ви повертаєтесь на цю сторінку, або переходите з однієї сторінки на іншу тощо. Залишаючись, ви даєте згоду на використання cookie.  Докладніше