Людям із порушенням зору
Побудовано на платформі
Повернутися до списку

Семінар з працівниками, які попереджені про заплановане вивільнення

10.02.2021

        09 лютого 2021 року в приміщенні КП "Центр первинної медико-санітарної допомоги Вовчанської міської ради" відбувся семінар з працівниками, які попереджені про заплановане вивільнення на тему: «Послуги служби зайнятості у ситуації запланованого масового вивільнення працівників». На семінарі були присутні 28 осіб.

        Мета заходу: запобігання негативним наслідкам у трудовому колективі при вивільненні працівників, знятті соціальної напруги, роз’ясненні правових питань трудового законодавства та законодавства про зайнятість населення.

        Учасники заходу були поінформовані про перелік послуг, що надає служба зайнятості, про порядок реєстрації безробітних в державній службі зайнятості, перелік необхідних документів для реєстрації як безробітного, умови призначення матеріального забезпечення на випадок безробіття та можливість отримання одноразової допомоги по безробіттю для організації підприємницької діяльності.Фахівець служби зайнятості ознайомила присутніх про стан ринку праці регіону, актуальні вакансії, про сайт https://www.dcz.gov.ua/, де можна отримати інформацію про роботу.

2024 © Усі права захищено
Слідкуйте за новинами
Побудовано на платформі

Для забезпечення зручності у користуванні цим сайтом деякі сервіси використовують технологічні особливості, а саме - cookie. Таке функціональне рішення дозволить вам не вводити одну і ту ж інформацію кожен раз, коли ви повертаєтесь на цю сторінку, або переходите з однієї сторінки на іншу тощо. Залишаючись, ви даєте згоду на використання cookie.  Докладніше