Людям із порушенням зору
Побудовано на платформі
Повернутися до списку

Семінар для роботодавців

06.11.2020

05.11.2020 року представниками Вовчанської районної філії Харківського обласного центру зайнятості, з використанням дистанційних форм комунікації, був проведений семінар на тему: "Легалізація зайнятості – крок на зустріч Вашим працівникам (у тому числі інвалідам)" для роботодавців району, що здійснюють діяльність у сферах транспорту та кур'єрської діяльності.

Під час заходу були розглянуті питання детенізації ринку праці та неприпустимості допуску до роботи працівників без оформлення трудових відносин. Учасникам була надана інформація про необхідність дотримання вимог законів України «Про зайнятість населення», «Про загальнообов’язкове державне соціальне страхування на випадок безробіття», Кодексу законів про працю України, «Про оплату праці». Також працедавців було проінформовано про наслідки найму працівників без оформлення трудових відносин та дотримання законодавчих вимог щодо укладання трудового договору з найманими працівниками в перший робочий день.

2024 © Усі права захищено
Слідкуйте за новинами
Побудовано на платформі

Для забезпечення зручності у користуванні цим сайтом деякі сервіси використовують технологічні особливості, а саме - cookie. Таке функціональне рішення дозволить вам не вводити одну і ту ж інформацію кожен раз, коли ви повертаєтесь на цю сторінку, або переходите з однієї сторінки на іншу тощо. Залишаючись, ви даєте згоду на використання cookie.  Докладніше