Людям із порушенням зору
Побудовано на платформі
Повернутися до списку

Що потрібно знати про співбесіду?

21.07.2021

Не говоріть неправди

Як же бути, якщо на співбесіді запитали про ваші слабкі сторони і невдачі? Вони є у всіх і розповідати про них потрібно. Неправду зрозуміють одразу, а ось щира розповідь з правильною презентацією допоможе вийти переможцем!

Будьте проактивними

Підтримуйте діалог, відповідайте на питання розгорнуто, а також показуйте свою зацікавленість. Так ви продемонструєте свій інтерес до роботи і активну позицію кандидата.

Тренуйтеся

Більшість питань, які задають рекрутери, відомі і часто повторюються. Знаючи їх, ви можете пропрацювати грамотні відповіді. Репетирувати можна перед дзеркалом, з другом, а також відвідуючи різні співбесіди.

Пам’ятайте вимоги вакансії

Адаптуйте свої відповіді під вакансію, щоб підкреслити найбільш підходящі для цієї роботи сильні сторони і досягнення.

Будьте конкретні

Ви повинні чітко розуміти власну роль, якості, навички та вміти розповісти про них. Розуміння свого Я допоможе показати, як ваша робота вплинула на досягнення результату всієї команди.

Не просверлюйте поглядом інтерв’юера

Дивіться на інтерв’юера спокійно, щиро і природно, іноді перериваючи контакт.

Це створить комфортну атмосферу під час співбесіди.

Вам необхідні практичні навики ведення співбесіди з роботодавцем? Запрошуємо взяти участь в семінарах з техніки пошуку роботи «Підготовка до співбесіди з роботодавцем», які проходять щовівторка і щочетверга у Вовчанській районній філії Харківського обласного центру зайнятості за адресою: м.Вовчанськ вул.1 Травня,15.

2024 © Усі права захищено
Слідкуйте за новинами
Побудовано на платформі

Для забезпечення зручності у користуванні цим сайтом деякі сервіси використовують технологічні особливості, а саме - cookie. Таке функціональне рішення дозволить вам не вводити одну і ту ж інформацію кожен раз, коли ви повертаєтесь на цю сторінку, або переходите з однієї сторінки на іншу тощо. Залишаючись, ви даєте згоду на використання cookie.  Докладніше