Людям із порушенням зору
Побудовано на платформі
Повернутися до списку

Ще раз про Харківський центр професійно-технічної освіти ДСЗ

13.09.2019

      Сьогодні, 12 вересня 2019 року, профконсультант Вовчанської РФ ХОЦЗ Алла Блекот провела семінар для безробітних «Презентація НЗ – ХЦПТО ДСЗ».

      Харківський центр професійно-технічної освіти ДСЗ є одним із провідних центрів, що понад 10 років готує кваліфіковані кадри. Педагогічний колектив закладу формує в слухачів вміння та навички, які в майбутньому дозволять їм зайняти активну життєву позицію, робить акцент на потенціал безробітних як новаторів, розвиває в них здібності адаптації до запитів і вимог ринку в якості ініціативного творчого фахівця. В своїй діяльності Центр приділяє особливу увагу наданню освітніх послуг соціально незахищеним верствам населення, особам з обмеженими фізичними можливостями, молоді тощо.

      На базі навчального закладу готуються робітничі кадри з 29 перспективних сучасних професій, що сьогодні користуються попитом на ринку праці.
Заклад забезпечено сучасним обладнанням, організовано проходження виробничої практики на провідних підприємствах регіону. Після закінчення професійного навчання – гарантовано працевлаштування та подальше закріплення випускників на робочих місцях. Для забезпечення високої якості освіти, педагогічний колектив закладу знаходиться у постійному творчому пошуку, активно бере участь у різноманітних інноваційних проектах, підвищуючи свою педагогічну майстерність. Для наближення умов навчання потребам сучасного виробництва, до викладання дисциплін залучаються найкращі викладачі та майстри виробничого навчання з великим практичним та педагогічним досвідом роботи.

      З року в рік зростає авторитет навчального закладу як флагмана освіти і лідера у підготовці робітничих кадрів високої кваліфікації. Випускники працевлаштовуються у престижні заклади ресторанного сервісу, оздоровчі комплекси, бази відпочинку, салони краси, перукарні як в межах області, так і по Україні. Безробітних ознайомлено з графіком посадки груп на вересень-жовтень 2019 року.

      За додатковою інформацією щодо умов навчання звертайтесь до Вовчанської районної філії Харківського обласного центру зайнятості за адресою: м. Вовчанськ, вул. 1 Травня, 15 (каб. 4, ☎ (05741) 4-20-83).

2023 © Усі права захищено
Слідкуйте за новинами
Побудовано на платформі

Для забезпечення зручності у користуванні цим сайтом деякі сервіси використовують технологічні особливості, а саме - cookie. Таке функціональне рішення дозволить вам не вводити одну і ту ж інформацію кожен раз, коли ви повертаєтесь на цю сторінку, або переходите з однієї сторінки на іншу тощо. Залишаючись, ви даєте згоду на використання cookie.  Докладніше