Людям із порушенням зору
Побудовано на платформі
Повернутися до списку

Розпочинається навчання за професією «токар»

10.11.2020

З 16 листопада 2020 року у Харківському центрі професійно-технічної освіти державної служби зайнятості розпочинається навчання групи за професією “Токар”.

Дана професія – актуальна і затребуваня на сучасному ринку праці нашого регіону. По закінченню навчання можливе працевлаштування на підприємствах Харківщини.

Тривалість навчання – 6 місяців.

У період навчання слухачі мають можливість безоплатно проживати у сучасному навчально-готельному комплексі (гуртожитку) Центру.

Загальні характеристики професії “Токар”:

– Обробляє на токарному верстаті деталі, а також робить на них різьбу, свердлить тощо.

– Визначає, за допомогою якого інструменту і з якою швидкістю, на яку глибину потрібно різати.

– Працює по кресленнях.

– Є верстати, на яких можна виконувати лише один вид обробки, або універсальні верстати. Найбільш кваліфікованим вважається токар, що працює на універсальному токарному верстаті і виконує всі операції.

Якщо Вас зацікавила дана інформація, звертайтеся до Вовчанської районної філії ХОЦЗ за  068-196-45-15, (05741) 4-49-96, наша електронна пошта: 2020@khcz.gov.ua

2024 © Усі права захищено
Слідкуйте за новинами
Побудовано на платформі

Для забезпечення зручності у користуванні цим сайтом деякі сервіси використовують технологічні особливості, а саме - cookie. Таке функціональне рішення дозволить вам не вводити одну і ту ж інформацію кожен раз, коли ви повертаєтесь на цю сторінку, або переходите з однієї сторінки на іншу тощо. Залишаючись, ви даєте згоду на використання cookie.  Докладніше