Людям із порушенням зору
Побудовано на платформі
Повернутися до списку

Робота в Старосалтівській ОТГ

15.11.2019

      13 листопада 2019 року у приміщенні Старосалтівської селищної об’єднаної територіальної громади для безробітних було проведено інформаційний семінар на тему «Презентація послуг з професійного навчання, у т.ч. презентація центрів професійно-технічної освіти ДСЗ». Спеціаліст з профорієнтації Вовчанської районної філії ХОЦЗ Алла Блекот ознайомила присутніх про можливості здобуття нової кваліфікації в різних містах нашої країни, презентувала Харківський Центр професійно-технічної освіти ДСЗ, ознайомила з графіком посадки навчальних груп на листопад – грудень 2019 року. «Ким ти хотів бути в дитинстві?
     Можливо, саме зараз час повернутися до цієї мрії та реалізувати її?» - наводячи позитивні приклади, фахівець спробувала переконати безробітних, що вік – не перешкода для досягнення своєї мрії. Професійне навчання у ЦПТО ДСЗ - шанс знайти себе!

2023 © Усі права захищено
Слідкуйте за новинами
Побудовано на платформі

Для забезпечення зручності у користуванні цим сайтом деякі сервіси використовують технологічні особливості, а саме - cookie. Таке функціональне рішення дозволить вам не вводити одну і ту ж інформацію кожен раз, коли ви повертаєтесь на цю сторінку, або переходите з однієї сторінки на іншу тощо. Залишаючись, ви даєте згоду на використання cookie.  Докладніше