Людям із порушенням зору
Побудовано на платформі
Повернутися до списку

Резюме

23.06.2021

Резюме – самий перший документ, який забезпечує заочне знайомство роботодавця з претендентом на вакантне місце, по якому формується перше і, як відомо, найбільш важливе враження про людину. І саме головне, є підставою для запрошення на співбесіду з роботодавцем.

Зміст резюме повинен зосереджуватись на позитивних рисах претендента, його трудових досягненнях.

Це продуманий і ретельно складений документ, який має справити миттєве позитивне враження на потенційного роботодавця, висвітлити досвід роботи, знання та вміння майбутнього працівника.

Резюме має бути стислим, разом з тим, роботодавець повинен мати досить повне уявлення про професійний багаж претендента на вакантне місце.

Резюме рекомендується надсилати із супроводжувальним листом, з поясненням, чому саме ви підходите для даного конкретного вакантного місця.

Тим, хто складає резюме, важливо продумати і визначити ту інформацію, яку потрібно включити в цей документ.

Ми завжди готові допомогти:

Запрошуємо до Вовчанської районної філії Харківського обласного центру зайнятості за адресою: м.Вовчанськ, вул.1-го Травня, 15, тел. (05741) 44996, 068-19654515.

2024 © Усі права захищено
Слідкуйте за новинами
Побудовано на платформі

Для забезпечення зручності у користуванні цим сайтом деякі сервіси використовують технологічні особливості, а саме - cookie. Таке функціональне рішення дозволить вам не вводити одну і ту ж інформацію кожен раз, коли ви повертаєтесь на цю сторінку, або переходите з однієї сторінки на іншу тощо. Залишаючись, ви даєте згоду на використання cookie.  Докладніше