Людям із порушенням зору
Побудовано на платформі
Повернутися до списку

Проведеня зустрічі з працівниками, що плануються до вивільнення

27.01.2021

25.01.2021 у приміщенні Вовчанської районної державної адміністрації відбулась зустріч з 26-ма працівниками, що плануються до вивільнення.

З метою пом’якшення наслідків процесу скорочення служба зайнятості спрямовує свою роботу особисто на кожного працівника, що підлягає вивільненню. Запланована робота включає в себе цикл групових заходів на тему актуальних питань ринку праці, особливостей складання резюме і проходження співбесіди, які нададуть впевненості у разі втрати роботи та стимулюють до пошуків нового робочого місця ще до моменту фактичного звільнення.

Анкетування та індивідуальний супровід в процесі працевлаштування допоможе кар’єрному раднику краще зрозуміти потреби клієнта при підборі роботи та прискорить працевлаштування.

2024 © Усі права захищено
Слідкуйте за новинами
Побудовано на платформі

Для забезпечення зручності у користуванні цим сайтом деякі сервіси використовують технологічні особливості, а саме - cookie. Таке функціональне рішення дозволить вам не вводити одну і ту ж інформацію кожен раз, коли ви повертаєтесь на цю сторінку, або переходите з однієї сторінки на іншу тощо. Залишаючись, ви даєте згоду на використання cookie.  Докладніше