Людям із порушенням зору
Побудовано на платформі
Повернутися до списку

Проведення вебінару за допомогою Skype

23.04.2020

        23 квітня 2020 року фахівці Вовчанської районної філії ХОЦЗ провели інформаційний вебінар для безробітних за допомогою комунікаційного сервісу Skype.

        До заходу долучилось 5 осіб. Під час вебінару безробітні отримали актуальну інформацію щодо умов обслуговування клієнтів служби зайнятості у період дії карантину та дізналися про стан регіонального і місцевого ринку праці. Презентувавши безробітним електронні сервіси державної служби зайнятості, спеціаліст надала детальні роз’яснення щодо їх використання. Під час онлайн спілкування учасники заходу дізналися про свої права та обов’язки, послуги державної служби зайнятості та сучасні підходи щодо їх отримання в умовах карантину.По завершені вебінару всі учасники отримали відповіді на свої запитання та контакти для зворотного зв’язку у разі потреби додаткової консультації.

        До відома: на час дії карантину інформаційні вебінари будуть проводитись на постійній основі, інформування про заплановані вебінари відбуватиметься за допомогою оголошення в Facebook на стрінці Вовчанської районної філії ХОЦЗ.

Долучайтесь до нас, с нами цікавіше!

Телефони для довідок Вовчанської районної філії ХОЦЗ:

☎ 068-196-45-15 (05741) 4-22-36; (05741) 4-49-96; (05741) 4-23-80

Електронна пошта: 2020@khcz.gov.ua

2024 © Усі права захищено
Слідкуйте за новинами
Побудовано на платформі

Для забезпечення зручності у користуванні цим сайтом деякі сервіси використовують технологічні особливості, а саме - cookie. Таке функціональне рішення дозволить вам не вводити одну і ту ж інформацію кожен раз, коли ви повертаєтесь на цю сторінку, або переходите з однієї сторінки на іншу тощо. Залишаючись, ви даєте згоду на використання cookie.  Докладніше