Людям із порушенням зору
Побудовано на платформі
Повернутися до списку

Проведення семінарів для роботодавців

11.10.2020

07.10.2020 року в приміщенні Вовчанської районної філії Харківського обласного центру зайнятості відбувся семінар для роботодавців на тему: "Легалізація зайнятості – крок на зустріч Вашим працівникам (у тому числі інвалідам)", за участю роботодавців району.

Під час заходу були розглянуті питання легальної зайнятості. Присутнім була надана інформація про необхідність дотримання вимог законів України «Про зайнятість населення», «Про загальнообов’язкове державне соціальне страхування на випадок безробіття», Кодексу законів про працю України, «Про оплату праці». Також працедавців було проінформовано про наслідки найму працівників без оформлення трудових відносин та дотримання законодавчих вимог щодо укладання трудового договору з найманими працівниками в перший робочий день.

2024 © Усі права захищено
Слідкуйте за новинами
Побудовано на платформі

Для забезпечення зручності у користуванні цим сайтом деякі сервіси використовують технологічні особливості, а саме - cookie. Таке функціональне рішення дозволить вам не вводити одну і ту ж інформацію кожен раз, коли ви повертаєтесь на цю сторінку, або переходите з однієї сторінки на іншу тощо. Залишаючись, ви даєте згоду на використання cookie.  Докладніше