Людям із порушенням зору
Побудовано на платформі
Повернутися до списку

Проведення роботи з працівниками райдержадімінстрації, які були попереджені про вивільнення

08.12.2019

      Реалізація державної програми у сфері місцевого самоврядування передбачає зміни у структурі райдержадміністрацій. З метою зведення до мінімуму ризиків вивільнення працівників Вовчанської РДА, директором Вовчанської районної філії ХОЦЗ Оленою Бондаренко спільно з керівництвом Вовчанської РДА було прийнято рішення щодо проведення низки зустрічей з працівниками, які були попереджені про скорочення штатів.

      На одній із зустрічей керівник апарату Вовчанської РДА Світлана Гайворонська під час вступної промови наголосила на необхідності проведення відповідної роботи, яка спрямована на пом’якшення процесу вивільнення працівників.

      Директор районної філії Олена Бондаренко поінформувала присутніх про індивідуальний підхід до кожного вивільненого співробітника РДА, кар’єрний супровід кожного працівника, який підпадає під скорочення. Звернула особливу увагу на послуги служби зайнятості, спрямовані на попередження ризиків безробіття. Учасники зустрічі були проінформовані про переваги анкетування та складання резюме, що спрямовані на ефективний пошук роботи ще до моменту фактичного вивільнення. Також керівник служби зайнятості Вовчанського району звернула увагу присутніх на переваги професійної орієнтації з використанням профдіагностики, проведення професійного навчання, виявлення схильності особи до організації власної справи, надання ваучерів на навчання особам, старше 45 років тощо.

      Після семінару Олена Бондаренко надала індивідуальні консультації учасникам, які звернулися за додатковою інформацією. За висновками зустрічі було досягнуто домовленості щодо організації робочого місця в приміщенні райдержадміністрації спеціаліста служби зайнятості щодо надання інформації, консультацій та допомоги у пошуку роботи особам, що підлягають вивільненню.

2024 © Усі права захищено
Слідкуйте за новинами
Побудовано на платформі

Для забезпечення зручності у користуванні цим сайтом деякі сервіси використовують технологічні особливості, а саме - cookie. Таке функціональне рішення дозволить вам не вводити одну і ту ж інформацію кожен раз, коли ви повертаєтесь на цю сторінку, або переходите з однієї сторінки на іншу тощо. Залишаючись, ви даєте згоду на використання cookie.  Докладніше