Людям із порушенням зору
Побудовано на платформі
Повернутися до списку

Проходження педагогами онлайн-курсів підвищення кваліфікації

30.04.2021

В квітні 2021 року за сприяння директорки Вовчанської районної філії Харківського обласного центру зайнятості Олени Бондаренко пройшла навчання група вчителів закладів загальної середньої освіти Вовчанської міської ради. Педагогічні працівники проходили онлайн – курс підвищення кваліфікації за напрямом «Створення персонального інформаційно-освітнього простору сучасного педагога» за допомогою комунікаційного сервісу Zoom та Google Meet.

В період навчання, яке проводили фахівці Харківського центру професійно-технічної освіти державної служби зайнятості, освітяни мали змогу підвищити рівень цифрової компетентності та формування навичок роботи з електронними веб-ресурсами.

Учасники навчальної групи отримали посвідчення про проходження курсів підвищення кваліфікації в обсязі 18 годин (0,6 кредитів ЕКТС).

2024 © Усі права захищено
Слідкуйте за новинами
Побудовано на платформі

Для забезпечення зручності у користуванні цим сайтом деякі сервіси використовують технологічні особливості, а саме - cookie. Таке функціональне рішення дозволить вам не вводити одну і ту ж інформацію кожен раз, коли ви повертаєтесь на цю сторінку, або переходите з однієї сторінки на іншу тощо. Залишаючись, ви даєте згоду на використання cookie.  Докладніше